[INSERT_ELEMENTOR id="4170"]

Kaliteli Seo Hizmeti

SEO Nedir?

Google, Yandex, Bing ve Yahoo gibi arama motorları siteleri belirli kelime öbeklerine göre sıralar ve insanların o siteye girmesini sağlarlar. Örneğin; Google’a kiralık araba yazdığınızda karşınıza araba kiralama şirketleri gelir eğer amacınız araç kiralamaksa size uygun siteye girip araştırma yaparsınız.  Google veya diğer arama motorları sıralama yaparken anahtar kelimenin sitede geçmesi (alaka düzeyi), siteyi arayanlar veya siteye çok sayıda ziyaretçi gelmesi (popularite) gibi sitenin kalitesi gibi etmenlerle sıralar. Bu sıralamalar eğer firma sahibiyseniz sizin hayati öneme sahiptir çünkü üstte olmak size müşteri gelmesi demektir. İşte burada devreye SEO devreye girer. SEO uzmanları veya bizim gibi SEO hizmeti veren ajanslar, Google’ın veya diğer arama motorlarının sıralama kraterlerine göre siteyi düzenleyerek veya eksiklerini gidererek sitenin arama motorunda bulunmasını ve sitenize ziyaretçi gelmesini sağlarlar. SEO kısaca üst sıralarda veya uygun sıralarda yer alıp sitenize ziyaretçi gelmesi için yapılan çalışmalara verilen addır. SEO’yu  kısaca sitenizi arama motorlarına göre optimize etmek ve dizayn etmek olarak adlandırabiliriz. 

 

 

Kaliteli SEO Hizmeti Nedir?

SEO ile ilgili işlerde çok kısa sürede yükselmeyi vaat edenler, backlink satışı yapanlar, 1. sırayı vaat edenler veya paket halinde SEO hizmeti satışı yapanlar şunu iyi bilmelisiniz ya işlerini kötü yapıyordur ya da sizi dolandırıyordur. Bu tür yerlere harcanacak paranızın çöpe gitmesinden başka bir işe yaramaz.

SEO hizmeti almak isteyenler şunu iyi bilmelidir gerçek SEO çalışmaları en az 3 ila 12 ay arasında sürer. SEO uzmanı size backlink satışı yapmaz ve 1. sıra vaat etmez. Çalışmanın çok kısa sürede biteceğini söylemez. Paket halinde SEO hizmeti satmaz. KISACASI SİZİ KANDIRMAZ!

Bizim gibi kaliteli SEO hizmeti veren ajanslar, çalışmanın uzun vadeli olacağını, backlinklerin kaliteli şekilde alınacağını ve sıralamalarda yükseleceğinizi söyler. 

Kaliteli SEO hizmeti şunları kapsar :

– Çalışmalar doğal yoldan yapılır ve hiçbir şekilde arama motorlarının sevmediği yöntemlere başvurulmaz. 

– Çalışmalar bir plan dahilinde yapılır. Size aylık raporlar verilir.

– Kaliteli SEO çalışmasında uzmanınız SEO’ya uygun kaliteli yazılar yazar ve sitenizin ziyaretçi alması için elinden geleni yapar.

– SEO uzmanı gerektiği takdirde sitenizi yükseltmek amacıyla reklam verir. Hatta Sosyal Medya çalışmalarını yürütür.

SEO Çalışmaları Nasıl Yapılır? (GİA 7 Çalışmaları Nasıl Yapıyor?)

SEO çalışmalarında neler yapıyoruz kısaca anlatalım: 

Analiz Süreci :  SEO yaptırmak istediğiniz sektörün SEO açısından getirisi götürüsü kontrol edilir. Eğer SEO açısından uygun bir sektörde hizmet veriyorsanız. Sitenizin SEO çalışması yaptırmaya uygun olup olmadığı tespit edilir.  Her şey uygunsa sonraki safhaya çalışmasına geçilir. 

Paket Çalışmaları;

Analiz sürecinden hemen sonra paket çalışmalarıyla SEO çalışmasına başlanır.

SEO çalışmalarının başarıya ulaşması bazı etmenlere bağlıdır. Bunlardan en önemlisi harcanan süredir. Sitenize ciddi şekilde müşteri gelmesi için en az 70 saatlik çalışma alınmış olmasını tavsiye ederiz. Yeni siteler için başlangıçta 20 saatlik bir saatlik çalışmayı, daha önce çalışma aldırılmışsa 20 saatlik bir çalışmayı tavsiye ediyoruz.

SEO çalışması başarıya ulaşmış sitelerde ise bakım paketini tavsiye ediyoruz. 

Bakım Çalışması : SEO çalışmaları başlangıç veya temel SEO çalışması alındıktan sonra sitenin iyi konumda kalması veya ilerlemesi için yapılan basit çalışmalardır. Minimum düzeyde SEO uyumlu yazılar yazılır ve backlink alınır. Yılda bir defa veya ara ara yapılan çalışmalardır. 

 

SEO Çalışmalarında GİA 7 Avantajları!

 Sitenizi Google’da öne çıkarıp müşteri ve para kazanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.  İşte hiçbir yerde olmayan Gia 7 avantajları:

 

 

 


Kaliteli SEO hizmeti GİA 7’de : SEO sektöründe ne yazık ki eski bilgilerle veya haksız kazanç uğruna SEO müşterilerini mağdur edecek yüzlerce firma veya SEO uzmanı var. GİA 7, SEO uzmanları SEO çalışmalarında müşterilerini mağdur etmez ve kaliteli hizmet alırsınız. Aldığınız SEO hizmetiyle firmanız başarıya ulaşır ve yıllarca bizden aldığınız hizmetini faydasını görürsününüz. Ayrıntılar 

Uzun Yıllar Sürecek Etkili SEO Çalışması:  

Çoğu firmanın sunduğu SEO çalışmalarının iki üç ay gibi kısa bir sürede Google’dan silindiğini biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız şunu hatırlatalım paket halinde alınan çalışmalar, kalitesiz SEO yazıları ve kopya içerikle yapılan  SEO çalışmaları Google’dan ve diğer arama motorlarından silinmeye mahkumdur.  Gia 7 çalışmaları kaliteli ve doğal olduğu için paranızın tam hakkını alırsınız. 

Gia 7 ile yapılan çalışmalar eğer sektörünüzde büyük bir rekabet yoksa ve algoritmada anormal değişiklikler olmadıysa sizi uzun yıllar götürecektir. 

Uygun Fiyatlı SEO çalışması : SEO çalışmasında verdiğimiz fiyatları hiçbir yerde bulamazsanız. Uygun fiyatlı kaliteli ve güvenilir SEO çalışması Gia 7 Dijital Ajans’ta.

Sertifikalı SEO uzmanlarımızla tanışın : SEO çalışmaları yaptırırken çalıştığınız SEO uzmanından hiç serftifika sordunuz mu? Gia 7, SEO danışmanlığı dahil pek çok işte sertifikalı tasarımcı ve uzmanlarla çalışır. İstediğiniz zaman SEO uzmanımızdan sertifika isteyebilirsiniz!

Ekstra hizmetlerle tanışın : SEO çalışmanız biter bitmez şehir rehberi sitelerimize eklenirsiniz. Böylece ekstradan reklam kazanma şansını yakalarsınız.

SEO Hizmetiyle Alakalı Sıkça Sorulan Sorular

SEO Hizmeti, Google veya diğer arama motorlarındaki herhangi bir kelime ile arama yapıldığında görünen sıralamalardır. 

SEO hizmeti bu sıralamalara sitenizi sokarak hit ve müşteri sağlar. 

İşin özü şudur ki SEO hizmetiyle siteniz Google tarafından kolayca bulunur. 

Seo Çalışmalarında SEO uyumlu yazılar, resimler ve arka plan çalışmalarıyla yapılır.  

Bunun yarına sıra siteye hit çekmek amacıyla reklam çalışmaları  da yapılabilir. 

SEO çalışmaları ne yazık ki basit hizmetlerden değildir birden fazla çalışma almanız gerekebilir. Ancak bu durum sektöre göre değişebilir. Zor sektörlerde çalışma süresi hayli uzun olabilir. 

Sektöre değişmekle birlikte en az 1;  en çok 7 veya 8 çalışma yapılması gerekmektedir

Açıkça söylemek gerekirse sizi belirli kelimelerde ilk sayfa veya sıralama garantisi verenler resmen dolandırıcıdır!

Alacağınız SEO hizmetiyle belirli kelimelerde yükselmeniz elbet mümkündür. Ancak bu zamanla, bizden hizmet aldıkça olacaktır. 

SEO çalışmalarında baklink paketi olmaz. Baklink paketleri genellikle hiçbir işe yaramaz.

Arama motorları çalışmaları gördüyse siteniz uzun süre sıralamalarda kalacaktır. Ancak düşme gibi durumlar için 1 ay garanti sağlamaktayız.

Bakım paketi çalışmaları hariç çalışmalarda sıralama girme garantisi veriyoruz.

Tahaatlü çalışmalarda ise müşteri garantisi veriyoruz. 

Çalışmalarımız doğal ve organik çalışmalara yöneliktir bu sayede güvenilir hizmet sunuyoruz!

Size X kelimesinde birinci sıra değil, sıralamalara girme ve müşteri kazanma sözü veriyoruz. 

Fiyatlandırma 

[INSERT_ELEMENTOR id="4263"]

Sipariş vermek için veya bilgi almak için.

[INSERT_ELEMENTOR id="4381"]

Maille ulaşmak için gönderi formu

[INSERT_ELEMENTOR id="4304"]
[INSERT_ELEMENTOR id="4310"]

Sipariş vermek için veya bilgi almak için.

Maille ulaşmak için gönderi formu

[INSERT_ELEMENTOR id="4304"]