[INSERT_ELEMENTOR id="4170"]

Google Ads Nedir?

Google firmasının Google arama motoru, Youtube, Gmail ve çeşitli platformlarda reklam vermenize yarayan sitenize veya işletmenize müşteri getirmenizi sağlayan site ve uygulamalara  verilen isimdir diyebiliriz. Google Ads’te işleyiş bir e mail hesabıyla Google Ads’e kayıt olma ve bakiye yükleme reklam şeklindedir. Google’a reklam verme bu kadar kolay gibi dursa da işin aslı bu kadar kolay değildir. Google reklam verme paneli oldukça karmaşıktır. Reklam vermenin inceliklerini bilmeyen kullanıcılar verilen yanlış reklam yüzünden Google’dan tam performans alamamakta veya büyük zararlarla karşılaşmaktadır.  Burada devreye Google ads danışmanlığı devreye girer ve kaliteli reklam vermenizi sağlar. Unutmadan hatırlatma yapalım. Google’ın reklam verme hizmeti Ads’in eski ismi Adwords’tür. Google yaklaşık bir iki yıl önce isim değişikliğine giderek ismini Google Adwords’ten Google Ads’e çevirmiştir.

Google Ads Danışmanlığı Nedir?

Google’a reklam verirken tam performans sağlamak ve işletmenizin zarara uğramaması için mutlaka danışmanlarla çalışmanız gerekmektedir. Google Ads Danışmanları işin inceliklerini bilip sizin için uygun reklamları verip tam verim almanızı sağlayan kişilere verilen addır. Google Ads danışmanları hizmet usulü ve komisyonla çalışır. 

Google Ads danışmanları şunları yapar :

* Google Ads hesabı açma ve hazırlama.

* Google Ads reklamları hazırlama ve sitenizi düzenleme.

* Google ads reklamlarınızı verme.

* Özelikle arama ve aramaya bağlı tıklama reklamlarında üst sıralarda olmanızı sağlama.

Google Ads İçin Neler Gerekli?

Google reklamları için gereken en önemli şey kuşkusuz bir websitesidir ancak website olmadan herhangi bir siteye üye olarak da reklam verebilirsiniz. Örneğin website yaptırmak size pahalı bir hizmet gibi geliyorsa Gia 7’nin şehir rehberi sitelerine kayıt olarak da bu hizmeti alabilirsiniz. Şehir rehberi sitelerimizle reklam verdiğinizde komisyon oranlarında %50 indirim alırsınız!

Gia 7 Avantajları

Gia 7 Google Ads Danışmanlığında hiçbir firmada olmayan avantajları sizler için sunuyor. İşte avantajlarımız :

1- Kaliteli Ads Danışmanlığı Hizmeti sunuyoruz bu sayede olumlu geri dönüşler alırsınız. 

2- Sizi panellerle veya başka şeylerle uğraştırmıyoruz. Direk Google Ads hesabına sahip oluyorsunuz.

3 – Uygun fiyatlı ve kaliteli çalışmalarımızla fark yaratıyoruz. 

Google Ads Hizmetine Bağlı Diğer Hizmetler

 

Ads hizmetine bağlı en önemli hizmet SEO hizmetidir. SEO, Google Ads’ten farklı olarak ücretsiz sıralamalardır denebilir.

SEO hizmetimiz için ilgili bu bağlantıya tıklayınız. 

Google Ads Danışmanlığı Fiyatlandırma

Google Ads hizmeti tek seferde minimum 1 haftalık maksimum 4 aylık alınabilir. 1 haftalık ve 1 aylık komisyon ücretleri aynıdır. 

[INSERT_ELEMENTOR id="4539"]

Danışmanlık Ücretleri

Çalışmalar bir aylıktır. Google’a verilecek ücret sizden alınır. Site günlük izlenir ve ay sonu rapor verilir. 

[INSERT_ELEMENTOR id="4545"]
[INSERT_ELEMENTOR id="4381"]

Maille ulaşmak için gönderi formu

[INSERT_ELEMENTOR id="4304"]
[INSERT_ELEMENTOR id="4310"]