[INSERT_ELEMENTOR id="4170"]

Harita ve Rehber Kayıtları

İşletmeni çok büyük ücretler veya masraflar ödemeden tanıtman ve müşterilerinin seni bulması mümkün! Gia 7 farkıyla harita ve rehber sitelere kaydını yaptır, internette insanların seni bulmasını sağla!

Harita Kaydı Nedir?

İnsanlar, internette istedikleri hizmetleri ararken veya bir firmayı bulurken çeşitli çeşitli internet sitelerinin harita hizmetlerini kullanırlar. Haritalar kısaca firmaları bulmayı kolaylaştıran uygulamalardır. Eğer işletmeniz bu uygulamalarda yer alırsa bir hizmet arandığında örneğin “Aydın’da televizyon tamircisi,” sizin firmanız çıkabilir. İnsanların haritalarda sizi bulması müşteri demektir. Yeni müşteriler işletmenizi büyütür. Üstelik büyük zahmetlere girmeden ve büyük paralar harcamadan.  
 

Belli Başlı Harita Hizmeti Veren Kuruluşlar:

Google Haritalar :  Harita deyince akla gelen en önemli firma Google’dır. Google haritalara kayıt olmak için benim işletmem hesabına kayıt olmak gerekir. Google harita kaydı, Google Arama motorunda çıkması ve sizi sadece bir yerde değil pek çok yerde öne çıkarması işletmenizi tanıtması bakımdan önemlidir. 

Yandex Haritalar :  Google’dan sonra en çok bilinen servistir. Yandex Google kadar etkili olmasa da oldukça önemlidir. 

 Apple Haritalar, Fours Square ve Diğerleri : İşletmenize değer katan diğer haritalardır. Mutlaka olmanız gerekir.

Harita Kaydı Ne İşe Yarar?

Harita Kayıtları firmanıza hangi katkıları sağlar kısaca hatırlatalım : 
 
 • Yeni müşteriler bulma imkanınız olur.
 • Arama motorlarında çıkarsınız. ( Sadece Google Haritalarda).
 • Akıllı telefonlarda kolayca bulunabilirsiniz.
 • Müşteriler adresiniz kolayca bulabilir.
 • İşletme Adres,Telefon,Web Siteniz ve Resimleriniz Sergilenir.
 • İşinizi büyütme imkanı elde edersiniz.

 

Harita Kayıt Hizmetinde Neler Yapıyoruz?

Öncelikle sunduğumuz harita kayıt hizmetinde memnun kalma garantisi veriyoruz. Harita kayıtlarında fotoğraf çekimi ve şehir rehberlerine kayıt dahil pek çok avantaj sunmaktayız. Bu avantaj ve farklarımızı hissedeceğimiz harita kayıt işleminde şunlar yapılmaktadır:

Harita kayıtlarında en önemli kayıt olmanız gereken site Google Haritalar’dır. Google Haritalar’a kayıt işlemi başarıyla bitmeden diğer harita hizmetlerine kayıt işlemi yapmıyoruz. Google kayıt işleminde şunlar yapılmaktadır:

– Bir e posta adresiyle veya e postanız yoksa Google e posta alınır.

– Google Benim İşletmem aracılığıyla başvuru yapılır.

– Sonuç beklemeye koyulur. E Posta süreci sekteye uğrar ya da uzarsa Google yetkilileri firmanıza çağrılır. (Ekstra Ücretlidir)

Google kayıt işlemi tamamlandıktan sonra prosedür şu şekildedir:

– Diğer harita servislerine kayıt işlemi gerçekleştirilir.

– Şehir rehberlerimize kayıt olunur.

Harita Kaydında Gia 7 Avantajları

 

 
Gia 7 olarak harita kaydını bir tık öteye taşıyoruz. Sunduğumuz hizmetlerle işletmeniz yükselişe geçecek. 

Sadece Bir Tane Değil;  Birden Çok Önemli  Servislere Kayıt İmkanı :

Harita kayıtlarında sadece bir tane servise birden çok servise kayıt ediyoruz. Böylece firmanızın müşteriler tarafından bulunma ihtimali artıyor.  Google haritalar, Yandex Haritalar, Foursquare 

Şehir Rehberlerine Ücretsiz Kayıt: 

Gia 7’ye bağlı İzmirdebul.net ve diğer şehir rehberlerine ücretsiz kayıt imkanı yine sadece bizde. Gia 7 şehir rehberleri bulunmanızı ve yeni müşteriler edinmenizi kolaylaştıracak!

Google Yetkilileri İle Hızlı Kayıt :

Google haritalarda bazen postayla doğrulama sorun çıkarabilmekte postanın gelmesi aylar alabilmektedir. İsterseniz bu süreci hızlandırmak için Google yetkililerini firmanıza kadar getirebiliriz. (Ek ücrete tabidir.)

Fotoğraf Çekimi ve 360 Sanal İle Harika Sonuçlar Elde Edin  

Özellikle 360 Sanal tur çekimleri ile harika çekimleriniz elde etmeniz mümkün. Sanal çekimlerin yanında ayrıca fotoğraf çekimi hediye ediyoruz. 

 

Harita Kayıt İşlemi Fiyatlandırma

Gia 7 olarak harita kaydını bir tık öteye taşıyoruz. Sunduğumuz hizmetlerle işletmeniz yükselişe geçecek. 
[INSERT_ELEMENTOR id="4529"]

 

Rehber Kaydı Nedir?

Rehber siteler işletmenizin arama motorlarında bulunmasını ve size müşteri gelmesini sağlar. Rehber kayıtları işletmenizi büyütmede harita kayıtları kadar olmasa da etkili yöntemlerdir. Rehber sitelerinde telefonunuz, firmanıza ait görseller ve adresiniz bulunur böylece insanların sizi bulması kolaylaşır. 
 
 

 

Gia 7 Rehber Siteleriyle Tanışın!

Gia 7, iki firma rehberiyle karşınızda: 


İzmirdebul.net : Sadece İzmir’e hizmet eden ve İzmir’deki firmaları rehberinde  bulunduran İzmirde bul, facebook ve instagram daki binlerce takipçisiyle 2020 yılı itibariyle 3. yaşını doldurdu. İzmirdebul.net, İzmirliler için en etkili reklam çözümlerinden biri oldu. ziyaret etmek için tıklayın.

internette.gen.tr : Firma rehberi olarak bütün cografi bölgelere hitap eden internette ayrıca Gia 7 e bağlı sosyal medya sayfalarında haberleriyle boy gösteriyor. ziyaret etmek için tıklayın.

Rehber Kaydında Gia 7 Avantajları

 
 Rehber sitelerimizin özellikleri:

 • Gia 7 Rehber sitelerindeki rehberlere kayıt olduğunuz anda firmanız isminizle Google’da çıkmaya başlar. Bazı firmalar Google’da anahtar kelimelerde çıkmaktadır. Anahtar kelimelerde çıkan firmalarımız adete site yaptırmışcasına sitemiz üzerinden müşteri bulmaktadır.
 • Gia 7 rehber siteleri çok yönlüdür internetteki diğer rehber siteler gibi sadece firmalar bulunmaz. Bu da firmanızın tanıtımını kolaylaştırır. Site üzerinden de reklamınız yapılır.
 • Bir defa kayıt olduğunuzda sitemiz var oldukça kayıtlı kalırsınız. Sizden başka bir şeyler talep edilmez.
 • Firma rehberimize herkesi kayıt etmemekteyiz. Böylece kaliteliyi sağlıyoruz.  
 • Kayıtlar yaptırdığınız işlerle beraber ücretsizdir. (Her rehber sitesinin kayıt ücreti farklıdır.)
 • Bu özellikler dışında sitemiz üzerinden site yaptırmaya gerek kalmadan dileyen müşterilerimiz için Google reklamı verebiliyoruz.
 

Kayıt, Başvuru ve Daha fazla bilgi için

 Sitelerimize kayıt olmak için whatsapp dan bize ulaşabilirsiniz :

 

[INSERT_ELEMENTOR id="4310"]

İçindekiler