Deprecated: header.php olmayan tema dosyası, 3.0.0 sürümünden başlayarak kullanımdan kaldırıldı ve alternatifi yok. Lütfen temanıza bir header.php şablonu ekleyin. in /home/gia7net/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078
Hakkımızda - Gia7 Ajans Hakkımızda - Gia7 Ajans

Gia 7 Hakkında

Gia 7, Merkezi İzmir’de bulunan ve bütün Türkiye’ye hitap eden 2018’de kurulmuş olan bir dijital ajanstır. Bünyesinde tasarım, baskı ve internetle ilgili işleri ve bunun harici çeşitli ilgili çalışma alanlarını bulunduran Gia 7, kurulduğu andan itibaren farklı bir firma olmayı başarmış ve müşterilerinin ona emanet ettiği işleri başarılı şekilde yerine getirmiştir.

İsmimiz hakkında kısa bilgi

İsmimiz çoğu kişiye garip gelebilir, hemen size kısaca hikayesini anlatalım: Firma ismini düşünürken ağırlık olarak yaptığımız 3 işten ilham aldık ve yaptığımız diğer önemli işleri simgesel olarak belirtmek için bir isim bulmamız gerekiyordu. Bu isim bizim için en uygun olarak Gia 7 oldu. Çünkü Gia 7, yaptığımız işleri simgsel olarak yaptığımız işleri temsil etmektedir bizim için. İsmimizdeki Gia kelimesinin G harfi “Grafik ve Tasarım” ı, Gia kelimesinin ikinci harfi olan “i” harfi “İnternet ilgili işleri” ve Gia kelimesinin üçüncü harfi olan “a” harfi de “Ads yani reklamcılığı” temsil etmektedir.. 7 Rakamı ise yaptığımız en önemli 7 işi ve aynı zamanda sanatı temsil etmektedir bizim için.

Ayrıca Gia kelimesini seçerken eski Yunan tanrısı Gaia‘dan da ilham aldık. Gaia, bolluk bereket ve canlılık ifade ve canlılığın başlangıcını ifade eden bir tanrıdır. Gia kelimesi bazı yerlerde Gaia‘nın kısaltması ve onun yerine kullanır. Yaptığımız işler hem bize hem de müşterilerimize bolluk ve bereket getirmesi için Gaia‘nın kısaltması Gia‘yı uygun gördük. Ayrıca Gia kelimesi bazı dillerde “Tanrının zarif hediyesi” anlamına gelmesi de bizi oldukça duygulandırdı.

Unutmadan logomuzdaki yeşil rengi de bolluğun ve bereketin ifadesi olan Gaia ve Gia kelimesinden esinlenerek seçtik.

Avantaj ve Fırsatlarımız

İçindekiler


Deprecated: footer.php olmayan tema dosyası, 3.0.0 sürümünden başlayarak kullanımdan kaldırıldı ve alternatifi yok. Lütfen temanıza bir footer.php şablonu ekleyin. in /home/gia7net/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078