[INSERT_ELEMENTOR id="4170"]

Web Site Tasarımı

Neden Web Sitesi Yaptırmalıyım?

Halen web siteniz yok mu? Peki web sitesi olan firmalar neden web site yaptırıyor düşünüz mü? Neden ihtiyaç duyuyoruz web sitelerine? İşte cevabı : 

Prestij Her Şeydir!

Web site yaptırmanızı gerektirecek en önemli sebep prestijdir. Günümüzde müşteriler ve size ulaşacak insanlar web sitenizin olmamasını garip karşılamakta hatta bunu güvenle özdeşleşmektedir. Artık web sitenizin olması firmanıza ait bir iş yeri, telefon veya logosu olması kadar önemli bir araç haline gelmiştir. Web sitesi olmayan firmalar prestij kaybı yaşamakta hatta iş dünyasından silinmektedir. Firmalar ticari faaliyet göstermeyecekse bile prestij için web site yaptırmaktadırlar. Çünkü prestij iş dünyasında her şeydir!

Web sitesi İletişim İçin Şarttır!

Yaptıracağınız web sitesinde size ait iletişim bilgileri, adresiniz ve müşterilerin sizi bulmasını ve yaptığınız işle ilgili her şeyi bilmesini sağlayacak  bilgiler bulunur. Web siteleri bu bakımdan harika bir araçtır ve artık gereklilik halini almıştır. 

Web sitesi Sürekli Reklam Olanağı Sağlar!

Web Siteleri sürekli reklam olanağı sağlar. İnternet milyonlarca insanın girip çıktığı bir mecradır. Bu mecrada olmanız üstelik sürekli açık bir sitenizin bulunması size harika bir tanıtım ve reklam olanağı sağlar. 

Web sitesi Rekabet İçin Şarttır!

Rakipleriniz dijital dünyaya adım atarken sizin bu ortamda geri kalmanız işletmenizin de rekabette kalması demektir. Rakiplerle mücadele edip öne geçmek için mutlaka websitesi yaptırmalısınız! 

Web sitesi ve Dijital Pazarlama İşletmenizi Uçurur!

Google ve diğer reklam firmalarının dijital pazarlama araçlarıyla veya alacağınız SEO hizmetiyle veya Sosyal Medya üzerinden istediğiniz ürünü yada hizmeti pazarlayabilirsiniz. Web siteleri işletmenizi büyütmek için harika bir araçtır. Web sitesi yaptırarak binlerce lira kazanıp işletmenizi uçurmanız hayal değil.

Web Sitesi Tasarımlarımız Nasıl?

Bize site yaptırdığınızda nasıl bir siteye sahip olacaksınız? Gia 7 sitelerinini özelikleri şunlar:

Hızlı Açılan Siteler;

Gia 7 ile hızlı açılan siteler yapar!  Yaptığımız sitelerin Google Page Speed Puan değeri 70 ve üzerindedir.

Dileyen müşterilerimiz için hızlandırma çalışmalarıyla süper hızda sitelere kavuşur.

Bu Konuda referans mı istiyorsun?

İşte Gia 7 nin hızı. Sitemiz sadece 1.4 saniye gibi bir hızda açılıyor ve bu harika bir sonuç…

İşinize Uygun Müşteri Getiren Siteler

Çoğu ajans ve firma siteniz için müşteri getirecek şekilde site tasarımı yapmaz. Sitelerinde uygun sloganlar veya butonlar bulunmaz. Bu durum Gia 7 iş sitelerinde böyle değildir. Siteniz için en iyi tasarımları ve müşteri getirecek tasarımları hizmetinize sunuyoruz. 

örnek mi arıyorsun hemen verelim; Ege Tadilat Boya Dekor

Daha fazla referans için referanslar kısmına bakabilirsin. 

Dileyen Müşterilerimiz İçin Süper Benzersiz Siteler Tasarlıyoruz

Benzersiz site tasarımı isteyip ve farklı site dizaynı istiyorsan doğru yerdesin. Örnek mi arıyorsun. Gia 7 tam karşında. 

Anasayfamızı incelediğinizde sitemizin hiçbir tasarımcı sitesine benzemediğini ve gerçekten farklı ve iyi bir site olduğunu göreceksin. 

Web Sitesi Tasarımında Gia 7 Avantajları

Site yaptıracaksınız site yaptıracağınız firma size ne gibi avantajlar sağlıyor? Diğer firmaları bilemeyiz ama en avantajlı web sitesi tasarımları Gia 7’de. Web sitesi yaptırıp avantajlardan faydalanabilirsiniz…

Benzersiz ve Özel Site Tasarımı

Gia 7, profesyonel site tasarımında çığır açıyor! İsteyen müşterilerimiz için benzersiz özel siteler tasarlıyoruz.

En Uygun Fiyat ve Memnuniyet Garantisi

Gia 7'den yaptıracağınız sitelerde müşteri memnuniyetini ve en uygun fiyat garantisini veriyoruz. Yaptığımız siteler piyasaya göre oldukça düşüktür. Site satışı sonrasında da siteniz için gerekli desteği ihtiyaç duyduğunuz anda bizden alabilirsiniz.

Tam Destek

Çoğu web site tasarım ajansı sitenizi yaptırdıktan sonra sizi unutur. Gia 7 ise size sitenize tam destek verir, yaptığı sitenin arkasında durur. Yaptırdığınız site ilgili size tam destek oluyoruz.

Tasarım Sürecini Canlı Yaşayın!

Web sitelerini yaptı oldu bitirmeye getirmiyoruz. Tasarımı yaparken tasarımcılarımız sizinle iletişim halinde sizin görüşlerinizi alarak sitenizi tamamlıyor. Tasarım sürecine canlı olarak şahit oluyorsunuz.

Uygun Fiyatlı Domain ve Hosting

Bizden web sitesi yaptırdığınız da uygun fiyatlı domain ve hosting hizmeti de alırsınız. Çoğu tasarım ajansı web siteleri yıllık tonla para isterken Gia 7 bu alanda da fark yaratıyor!

Gia 7 Farkını Yaşayın

Bizden site yaptırdığınızda diğer hiçbir ajansta olmayan farklarımızla da tanışacaksınız! Örneğin web sitesi yaptırdığınız anda şehir rehberlerimize sizi ekleyeceğiz. Böylece firmanız ekstradan tanıtım imkanına kavuşacak...

Sitenizle İlgili Gerekli Her Şey Elinizde!

Çoğu ajans sitenizin şifresini dahil olmak üzere hiçbir meteryali size teslim etmezken Gia 7 de durum çok farklı. Yaptırdığınız siteye ait ne varsa DVD halinde size teslim ediyoruz. Dilersiniz sitenize ait her şeyi elektronik ortamdan da alabilirsiniz.

Peşin Fiyatına 6 Taksit İmkanı

Web site tasarımı dahil olmak üzere pek çok işte 6 aya kadar taksit imkanı var. Böylece ödemede zorluk çekmezsiniz!

Web Sitesi Referanslarımız

 

Fiyatlarımız

Bilgi almak hemen iletişime geç ;

[INSERT_ELEMENTOR id="4370"]
[INSERT_ELEMENTOR id="4381"]
[INSERT_ELEMENTOR id="4304"]
[INSERT_ELEMENTOR id="4310"]

İçindekiler