Baskı İşi Yaptır İşini İnternete Taşı

Gia 7, pek çok firmanın size sunmadığı harika bir avantajla karşınızda. Gia 7’yle çalışan müşterilerimiz baskı işi yaptırdığı zaman ayrıca rehber sitelerimize kayıt hakkı kazanıyor. Rehber sitelerimizin özelliği sizi hem sizi Google’da öne çıkarması ve ayrıca site üzerinden sizin reklamını da yapması. Bu fırsatlar Türkiye’de faliyet gösteren hiçbir firmada yok.

İşte firma rehberlerimizin özellikleri : 

İzmirde Bul (izmirdebul.net): 

İzmir’i birden çok yönüyle tanıtan sitemiz. İzmirle ilgili haberlere, İzmir etkinliklerine ve de firmalara yer veriyor. Yaklaşık 2 yıldır açık olan sitemiz açıldığı günden itibaren büyük rağbet gördü. 100 den fazla firma sitemize kayıt oldu.  İzmirde bul, Arama motorlarında yer edinmesiyle birlikte yavaş yavaş İzmirlerinin kalbine giriyor.

İzmirde Bul Avantajları: 

– İzmirde Bul’un en büyük avantajı kayıt olur olmaz. Bedava reklam kazanmanız. Sitemize kayıt olan firmalar İzmirde Bul reklamlarında gözükmekte  tanıtımı olmaktadır. ( Ayrıntılar için bizimle iletişime geçin)

– Sitemize kayıt olan firmaların büyük çoğunluğu Google’da çıkmaktadır ve bu firmalar arama motorlarında ilk sıralarda yer almaktadır. Diğer şehir rehberlerinden en büyük avantajı işletmenizin kolayca Google’da bulunmasıdır.

–  Sitemizin diğer bir avantajı ise haber, etkinlik, tanıtım gibi diğer alanlarda faliyet göstermesi normal rehber anlayaşından farklı ve dinamik yapı sergilemesidir. Haber ve diğer şeyler için kullanıcılar firmanızı görür ve firmanızın reklamı olur.

– Diğer firma rehberlerinde olmayan diğer özellik ise kayıtların İzmirde bul var oldukça sürmesi ve kayıt için ek ücret istenmemesi! 

Nasıl Kayıt Olurum ;

Kayıtlar, Gia  7 ile birlikte sunulan  200 liralık ve üstü işlerde ve firmanın sadece İzmir bölgesinde olması koşuluyla  ücretsiz olarak verilmektedir. Eğer talep edilirse belirli işlerde ek ücretlerle kayıt kabul etmekteyiz.


 

İnternette (İnternette.gen.tr):

İkinci rehber sitemiz İnternette’dir. İnternette sosyal medyaya ve internet dünyasına yönelik yeni nesil farklı bir site. 

İnternette Avantajları :

İzmirde Bul şehir rehberimizle benzer özelliklere sahip olmasıyla birlikte Türkiye’nin bütün coğrafi bölgelerinden firma kabul etmekte ve iş yaptırma limiti bulunmamaktadır.

Nasıl Kayıt Olurum ;

Gia 7’ye yaptıracağınız pek çok işte limit gözetmeksizin kayıt olabilirsiniz. 

Rehber sitelerimizin bütün özellikleri:

  • Kayıt olduğunuz andan itibaren firmanız Google’da çıkmaya başlar! Size müşteri sağlar.
  • Sitelerimiz çok yönlüdür internetteki diğer rehber siteler gibi sadece firmalar bulunmaz. Bu da firmanızın tanıtımını kolaylaştırır. Site üzerinden de reklamınız yapılır.
  • Bir defa kayıt olduğunuzda sitemiz var oldukça kayıtlı kalırsınız. Sizden başka bir şeyler talep edilmez.
  • Kayıtlar yaptırdığınız işlerle beraber ücretsizdir.
 
* Aynı anda iki sitemize kayıt olunma durumu sadece belirli hizmetlerde veya fark ödenerek gerçekleştirilir. Harita ve şehir rehberleri kaydı işleminde her iki sitemize de kayıt olunabilmektedir.

Avantaj ve Fırsatlarımız

İçindekiler