İzmir Buca Kartvizit

Buca Kartvizit

Buca Kartvizit. Sıradan matbaalar basıp geçer Gia 7 ise reklam ajansıdır hem reklamını yapar hem de sana SÜPER UYGUN FİYATLI baskı ve matbaa hizmeti verir. Kartvizit bastırmakta amacın gerçekten müşteri kazanmaksa doğru yerdesin!

Buca Kartvizit hizmetimizle Buca’ya özel indirim ve fırsatlar seni bekliyor. Ayrıca pek çok kartvizit türünü sizlere sunuyoruz. Belli başlı kartvizit türlerimiz şunlardır. Tek yön ve çift yön kartvizitler, 50 adet, 100 adet ve 1000 adet kartviziler, sıvama kartvizitler, altın yaldızlı kartvizitler, pvc kartvizitler, şefaf kartvizitler, fantazi tuale kartvizitler, selefonsuz kartvizitler, selefonlu kartvizitler, dijital kartvizitler, Qr Kodlu kartvizitler

Buca için bellli başlı hizmet noktalarımız ; Buca Merkez, Buca Heykel, Buca Hasanağa Bahçesi Parkı, Buca Öğretmenevleri, Buca Koop, Buca Organize Sanayi , Buca İşçievleri, Buca Gediz, Buca Fırat, Buca Hipodrom, Hürriyet Mahallesi, Güven Mahallesi, İzkent Mahallasi, Buca Çevik Bir Meydanı, Buca Tınaztepe, Buca Üçkuyular Meydanı, Yaylacık Mahallesi, Kozağaç Mahallesi gibi belli başlı bölgelere hizmet veriyoruz.

Yazımızın devamında aradığın her türlü bilgiyi bulacaksın!

Buca Acil Kartvizit

Çok acil kartvizit ihtiyacınız varsa size en iyi çözümü sunuyoruz. Ekonomik türdeki kartvizitlerimiz ve 100 adet 350 gr acil kartvizit hizmetimizle fark yaratıyoruz!

Buca Kalın Kabartmalı Kartvizit - Buca Sıvama Kartvizit

Kalın kabartmalı ve laklı kartvizit yani sıvama kartvizit denilince akla ilk gelen firmalardan biriyiz. Sıvama kartlarla ilgili biraz daha detaylı bilgiyi kartvizit türlerini anlattığımız bölümde bulabilirsiniz. 

Buca Kartvizit Fiyatları

Kartvizit ve baskı hizmetlerimiz Türkiye ve İzmir’deki çoğu matbaadan daha düşük fiyatlıdır. Fiyatlandırmamız Baskı + Tasarım + Teslimat şeklindedir. Sitemizde şablonlarımız bulunur. Şablon seçimi yaptığınızda en uygun fiyatlarla istediğiniz kartvizite sahip olursunuz. 

Ayrıca Gia 7 ‘nin daimi müşterisi olduğunuzda aynı kartı bir daha bastırdığınızda indirim almanız da mümkün. 

Çok yakında fiyatlarımızla ilgili detaylı bilgiyi burada bulabileceksiniz.

Yaptığımız Bazı İşler

Gia 7, Buca’ya yılladır baskı hizmeti vermektedir. Gia 7 olarak hizmet verdiğimiz ve baskısını yaptığımız firmaların kartlarını burada görebilir ve ne kadar kaliteli işler yaptığımızı görebilirsiniz. 

İşlerimiz açılır menüsüne tıklayarak yaptığımız bazı işleri görebilirsiniz.

Buca Kartvizit Hizmetinde merak ettiğiniz noktaları sizin için cevap ladık

Gia 7, Buca bölgesi için en uygun fiyatlı matbaa, baskı ve kartvizit işlerini sizlere sunmaktadır. Fiyatlandırmamız Baskı + Tasarım + Teslimat şeklindedir.  Tasarım yaptırmayıp şablon seçimi yaptığınızda en uygun fiyatlı süper fiyatlı kartvizit hizmeti alırsınız.

Kartvizit türüne bağlı değişen durumdur ancak rahatlık Buca için en hızlı en iyi baskı ve kartvizit işi yaptığımızı söyleyebiliriz. 

Belli Başlı Türlerde Teslimat Süreleri;

50 adet veya 100 adet 250gr standart kartvizitler ; Aynı gün veya ertesi gün. 

 100 adet 350gr selefonlu – selefonsuz standart kartvizitler ; Ertesi gün ancak aynı gün de teslimat olabiliyor.

1000 adet veya üstü selefonlu kartvizitler ; 1 ila 5 iş günü arasında. Ortalama 2 gün içinde teslimat. 

1000 Adet Sıvama Kartvizitler : Ortalama 10 iş günü 

Diğer türler için müşteri temsilcimizden bilgi alınız. 

Kartvizit türüne göre değişen bi durumdur.

250 gr ve 260 gr standart kartvizit ; 50 ve  100 adet seçeneği vardır. Uygun fiyatlı 1000 adet seçeneği yoktur.

350 gr  standart kartvizitler; 100 – 500 ve 1000 adet seçeneği vardır.  Fiyat farkları fazla olmadığı için aceleniz yoksa 1000 adet tavsiye edilir. 

Sıvama Kartvizitler ve türevleri ; Sadece 1000 adet seçeneği vardır.

Tasarım ve iletişim süreci online olarak sohbet programları üzerinden yürür. Teslimat ise belirtilen noktalardan, adrese veya kargo şeklinde olur.

Buca içi uygun fiyatlı adrese teslim seçeneği vardır. 

Çoğu matbaa sizden baskı hizmeti ve tasarım hizmeti aynı tek fiyat sunar. Bunun sonucu olarak yüksek fiyatla hep aynı şekilde kartvizit hizmeti alırsınız. 

Gia 7 ise tasarım ve baskı ayrıdır. Sürekli bastıracağınız aynı kartı çok ucuza alma imkanı sunuyoruz. 

Ayrıca matbaalardan en önemli farkımız bu da değil. Kartvizitinizi ilk yaptırdığınız andan itibaren ajans farkını yaşarsınız.

İnstagram üzerinden reklam, firma rehberine eklenme ve uzun süre müşterimiz olduğunuzda Web Site hediyesi ve müthiş indirimler sizi bekler. 

[INSERT_ELEMENTOR id="4381"]
Buca Kartvizit

Buca Kurumsal Kartvizit

Kurumsal kartvizit ihtiyacınıza uygun çözümler Gia 7’de. İsteyene kalın kabartmalı kartvizitten, altın yaldızlı kartvizite, şefaf kartvizite kadar kartvizit çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. 

Hangi Kartvizit Türlerini Sunuyoruz?

Buca Kartvizit hizmetimizde; Gia  7 ‘de neredeyse bütün kartvizit türleri var. Kartvizit türlerimizi şıklıktan kullanıma göre sıraladık. Kartvizit türlerine geçmeden önce aklınıza takılabilecek soruları da cevapladık.

İşte Sunduğumuz Belli Başlı Kartvizitler. Kartvizit Türlerimizi sizler için lüksten standart ve özele doğru sıraladık. 

Buca Kartvizit Altın Yaldızılı Kartvizit

1000 Adet Kartvizit Buca

1000 adet kartvizit ihtiyacınızda Buca Kartvizit hizmetimizde bazı kartvizit türlerimiz sadece 1000 adet satılabilirken 100 adet ve türevleri yoktur. 
Sadece 1000 adet satılan türlerimiz;

– Sıvama Kartvizitler

– Kısmi lakli Altın Yaldızlı Kartvizit (350 gr ve Sıvama kartvizit)

– Fantazi Tuale Kartvizit 

– Japon Bristol Kağıt Kartvizit

– Standart 350 gr Mat veya Parlak Selefonlu Kartvizit ( Bu türün 100 adet ve 500 adet çeşidi de vardır)

500 Adet Kartvizit Buca

Bu Kartvizit Türlerimiz sadece 500 ve üzeri satışlara uygundur.

– Şeffaf kartvizitler

– 350 gr Çift yön Mat Selefon Kartvizit

 

100 Adet Kartvizit Buca

Bu Kartvizit Türlerimiz sadece 100 ve üzeri satışlara uygundur.

– 100 Adet 350 gr standart Kartvizit Acil Kartvizit

50 Adet Kartvizit Buca

Bu Kartvizit Türlerimiz sadece 50 ve üzeri satışlara uygundur. Altın yüzeyli kartvizit harici türlerin  100 satışı daha uygun fiyatlıdır. 

– 50 Adet 260 gr parlak kuşe kağıt kartvizit

1 Adet Kartvizit Buca

Bu kartvizit türümüz sadece PVC kartvizit ve dijital kartvizit türlerimiz verilmektedir. 

Açıklamalara göre geçmeden kartvizit türleri bazı sınıflandırmalara ayırmak istedik;

Altın Yaldızlı Kartvizitler

Kartvizit dünyasının en prestijli ürünlerindendir. Bu kartvizit türünde genelde bir yüzeye kısmı olarak altın yaldız uygulanır. Bu yüzden bu kartvizit oldukça pahalı ve çıktı süresini uzun hale getirir. 

Buca Kartvizit in uzman firması Gia 7 sizlere en iyi Altın Yaldızlı kartvizit hizmetini sunmaktadır.

Altın Yaldızlı Kartvizitlerde şu türlere yer veriyoruz;

Sıvama Altın Yaldızla Kartvizit - 600 gr 800 gr

Kartvizit dünyasının en şık, en lüks ürünleridir. Dolayısıyla Buca Kartvizit hizmetimizin de en değerli, en önemli kartvizit türüdür.  Sıvama Kartvizitlere Altın Yaldızın kısmi olarak eklenmesiyle elde edilir. 600 gr ve 800 gr seçenekleri vardır. Kısmi lak kartın bir yüzüne veya iki yüzüne de uygulanabilir. Bu ürünlerde kabartma lak da vardır ancak kabartma lak olan yüzeye altın yaldız uygulanamaz. Bu ürün kartvizit dünyasında en pahalı türler arasındadır. En az 1000 adet yaptırabilir. 

Altın Yaldızlı Kartvizit - 350 Gr

Standart 350gr kuşe kağıda kısmi altın varak uygulanmasıyla elde edilir. 1000 adet altın yaldızlı kartvizit ürünlerinde en uygun fiyatlı türdür.  Sıvama kartvizitlerden farklı olarak bu üründe kabartma lak yoktur.

Altın Yaldız Yüzeyli Kartvizit

Bu kartvizit, Buca Kartvizit’e özel diyebileceğimiz bir türdür. Kartın tümünde altın yaldız vardır ve sarı renktedir. Renginin altın rengi yani gold oluşu nedeniyle her tasarıma uygun değildir. Kabartma ve lak yoktur. 

50 adetten başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. 

260 gr Altın Yaldızlı kağıttan üretilen bu kartvizit oldukça kalındır. Standart kartvizitlere kalın olduğu hissiyatı verir. Ayrıca fantazi tuale kartvizitler gibi yüzeyi vardır. 

Gün ışınğında altın gibi parlayan bu kartvizit sadece Buca Kartvizit hizmetimizle sizlere sunuyoruz.  

Sıvama Kartvizitler

Kalınlığı neredeyse bir kredi kartı kalın olan ve kabartma laklı olan kartvizit türüdür. İki kartvizitin birleştirilmesi ve kabartma, lak işlemlerinin uygulanmasıyla yapılan kartvizit türüdür.

Yapımı oldukça zor olan bu kartvizit türünde çıktı süreleri oldukça uzundur. En alt tür olan 600 gr sıvama kartvizitler yaklaşık 10 günde çıkar. 

Sıvama kartvizitler sunduğu premium özellikler nedeniyle müşteri getiren kartvizit türündedir. 

Sıvama Kartvizitler belli başlı şu türlere ayrılmıştır. 600 gr  – 700 gr – 800 gr – Altın yaldızlı 800 gr – Altın Yaldızlı 600 gr

Buca Sıvama Kart firması olan Gia 7,  Buca için şu sıvama kart türlerini sunmaktadır;

Sıvama Kartvizit (600 Gr kağıttan)

Çıktı süresi yaklaşık 10 gündür. Kabartma Laklı, oval tasarımlı ve oldukça kalın bir kartvizittir.

Fiyat performans açısından en çok tercih edilen en çok bastırılan türdür.

Kabartma ve lakları oldukça iyi bir hissiyat verir. Kartlarımız 300 + 300 300 Gr + 300 Gr / Amerikan Bristol kağıtlarla yapılmış olup üzerine mat selefon kaplanmıştır.

Bu ürün kredi kartı kadar kalın olup selefonlu ürün olduğu için güneş, yağmur gibi etkilerden fazla etkilenmez. 

Gia 7 olarak gönül rahatlığıyla bastırabileceğiniz bir türdür diyoruz ve Buca’da kartvizit ihtiyacınız varsa tavsiye ediyoruz. 

Sıvama Kartvizit (700 Gr kağıttan)

Çıktı süresi yaklaşık 10 gün olan bu kartvizitin tek farkı 350 + 350 gr kağıttan yani 700 gr kağıttan üretilmiş olmasıdır. Bu ürün kartım bir tık kalın olsun diyenlere tavsiye edilir ancak ekonomik olması nedeniyle Gia 7 olarak 600 gr olan ürünümüzü tavsiye etmekteyiz.

Sıvama Kartvizit (800 Gr kağıttan)

Diğer iki üründen farklı olarak çok daha kalındır 800 gr kağıttan üretilir. Kalınlığı nedeniyle çıktı süresi 15 güne kadar uzar. Diğer özellikleri sıvama kartlarla aynıdır. Fiyatı diğer iki ürüne göre biraz daha pahalıdır. Diğer sıvama kartlardan farklı olarak özel kesim için ekstra ücret alınmaz.

Çoğu baskı firmasında olmayan bu tür Gia 7 müşterilerine özeldir.

Eğer uygun fiyatlı şık bir kartvizit türü arıyorsanız 800 gr Sıvama Kartviziti Mutlaka Bastırmalısınız. 

 

Altın Yaldızlı Sıvama Kartvizit - Altın Varaklı Kartvizit (600 - 800 Gr kağıttan ve Ön yüz Arka Yüz Altın Yaldız Seçenekleriyle)

Sıvma kartlara altın yaldız uygulanmasıyla elde edilir. Gia 7 olarak, Buca Kartvizit hizmetimizde bu sıvama kart türünde Ön Yüzü Altın Yaldızlı 800 gr olanı tavsiye ediyoruz.

Gia 7’de Altın Yaldızlı Sıvama kartvizitlerin 600 gr ve 800 gr seçenekleri vardır. Ön yüz ve arka yüzü yaldızlı seçenekleri vardır. İki yüzün altın yaldızlı olmasına göre fiyatlandırılır. Kabartma lak ve özel kesim ekstra ücretlendirmeden içinde vardır.

Şefaf Kartvizitler

Şıklık ürünü olan şefaf kartvizitler en uygun fiyat tarifesiyle Gia 7 ‘de

Ürünlerimiz 500 microndur. Kabartma ve oval tasarım özellikleri vardır. 

500 adetten satıştadır. 

PVC Kartvizitler

Plastik kartvizitlerdir. 

1 adette bastırabilir. Fiyatlandırma hizmet bedeli + Adet + tasarım şeklinde belirlenir.

Fantazi Tuale Kartvizitler

Sanırım Buca’da bu kartvizit türünü satan sadece biz varız.

Bu ürünün kağıt türü Fantazi Tuale yani dokulu bir kağıttır. 280 gr kağıttan üretilir ve standart kartlara göre ince kalır. Sadece tek yön uygulanır.

Japon Bristol Kartvizitler

Japon Bristol Kartvizitleri de yine Buca’da biz satıyoruz galiba. 

Standart Kartvizitler

Kartvizit dünyasının en çok tercih edilen türüdür. Buca kartvizit farkıyla sizlere sunuyoruz. 

Bu kartvizit 350 gr kuşe kağıtlara basılır ve her sektör için uygundur. Mat selefonlu ve Parlak selefonlu olmak üzere iki türü vardır. Kabartma lak, özel kesim, altın yaldız gibi işlemler uygulanabilir. Bu işlemler kartın fiyatını doğal olarak 2 katına kadar arttırır. 

100 adet Acil Kartvizit

Tüm özellikleri standart kartvizitlerle aynıdır ancak kabartma lak, altın varak, özel kesim gibi özellikleri yoktur. Fiyatları standart 1000 adet kartvizitlerle aynıdır. Çok acil ve hızlı durumlar için idealdir.

Ekonomik Kartvizitler

260 gr Parlak Kuşe Kağıt Kartvizit

Bu üründe selefon olmamasına rağmen kağıt türünden dolayı sudan ve güneşten asla etkilenmez. 50 adetten satışa sunulmuştur. Fiyat olarak ucuzdur  ancak incedir. 

[INSERT_ELEMENTOR id="4381"]

Buca Kartvizit Sipariş için bize güvenin

Buca’da güvenilir ve işinizi zamanında teslim edecek firma arıyorsanız bize güvenebilirsiniz. 

Gia 7 İle baskı ve kartvizit işlerini yaptıran kazanıyor! İşte Gia 7 Farkı;

  • UYGUN ve UCUZ FİYATLAR; Başta kartvizit olmak üzere kartvizit tasarımı ve baskısı diğer firmalara oldukça ucuz ve düşük maliyetlidir. 
  • KARTVİZİT VE BASKIDA GOOGLE’DA ÇIKMA OLANAĞI ; Rehber sitelerimize kayıt işlemi normal şartlarda ücretlidir. Belirli limitlerdeki işlerde firmanız Google’a kayıt olur ve arama motorunda çıkan firmanıza müşteri gelir.
  • ÜCRETSİZ REKLAM OLANAĞI; Rehber sitelerimize bolca ziyaretçi gelmektedir. Rehber sitelerimize eklendiğinizde  firmanızın reklamı olur.
  • EKSTRA REKLAM KAZANMA OLANAĞI; Gia 7 müşteri memnuniyetini üst düzey tutar. Sadık müşterilerine instagram hikaye reklamı, Google harita yorumları ve çeşitli reklam hediyelerini sadık müşterilerine ücretsiz sunar.
  • ONLİNE TASARIM HİZMETİ SİZE ÖZEL TASARIM; Kartvizitiniz veya baskı işleriniz Whatsapp gibi online sohbet programları aracılığıyla iletişimde kalınarak yapılır. Böylece tam istediğiniz gibi bir tasarım hizmeti almış olursunuz. Yerinizden kalkmanıza gerek kalmaz. ( Belirtilen zamanları aşma durumunda ekstra ücretler alınabilir.)
  • KARTVİZİT VE BASKI İŞLERİNİZ ADRESE TESLİM EDİLİR; Online çalışan bir reklam ajansı olduğumuz için kartvizit ve baskı işlerinizi ayağınıza kadar dilerseniz elden dilerseniz kargoyla getiriyoruz. (Elden teslimat belirli bölgelere vardır ve ekstra ücretler uygulanabilir)
  • UYGUN ÖDEME YÖNTEMLERİ SİZİ SIKMAZ; Kredi kartına peşin fiyatına 6 taksit ve elden ödeme; daha fazlası Gia 7’de  ( Ödeme yöntemleri konusunda yetkililerimizle konuşunuz)

Buca Kartivizit Hizmeti için Çok Özel Fırsatlar

Gia 7, Buca Kartvizit hizmetinde Bucalılara özel fırsatlar sunuyor! İşte o fırsatlar;

  • Hızlı Teslimat; Sadece Buca’ya özel matbaadan çıkar çıkmaz hızlı teslimat özelliği sadece Buca Kartvizit hizmetimizde. Buca’da ikamet eden müşterilerimiz baskı işi matbaadan çıktığı andan itibaren 1 güne varan hızlı teslimatla tanışıyor.
  • Elden Teslimatta Ekstra Ücret yok ; Buca bölgemiz için çoğu semte elden teslimatta ekstra ücret almıyoruz. Böylece Buca Kartvizit hizmetimizde en uygun fiyatlarla kartvizitlere sahip oluyorsunuz.
  • Buca Karvizite Özel Fırsatlar ; Hiçbir yerde olmayan Buca’ya özel fırsatlar yine Gia 7’de. Ayrıntılar için yetkililerle irtibata geçiniz.

Buca Kartvizit Hizmetinde Belli Başlı Hizmet Noktaları

Buca Merkez

Buca Heykel

Buca Çevik Bir Meydanı

Buca Üçkuyular Meydanı

Buca Hasanağa Bahçesi

Yaylacık Mahallesi

Buca Atatürk Mahallesi

Kozağaç Mahallesi

Buca Seyfi Demirsoy Hastanesi Bölgesi

Buca Kadın Doğum Hastanesi Bölgesi

Buca Organize Sanayi

Şirinyer

Şirinyer Kartvizit hizmetimizle ilgili ayrıca Şirinyer Kartvizit sayfamıza bakabilirsiniz.

Gediz

Tınaztepe

İşçieveleri

Buca Çamkule

İzkent

Şirinkapı

Valirahmi Bey

Öğretmenevleri

Buca Yıldız

Buca Mevlana Tepesi

Buca Evka 1

Buca Kartvizit Basımı - Buca Kartvizit Baskısı

Buca’ya özel kartvizit ihtiyacınızı karşılıyoruz.  İzmir ve Buca’nın kartvizitçi Gia 7 ile tanışmadıysanız mutlaka tanışın. 

buca kartvizit baskı, buca matbaa, buca kartvizit, buca matbaa fiyatları, kartvizit fiyatları, buca magnet baskı, buca reklam ajansı, buca matbaa baskı fiyatları, buca acil kartvizit baskı, buca matbaacı, ucuz kartvizit, acil kartvizit, kartvizit baskı işleri, kalın kartvizit baskı buca, buca kartvizit ücretleri, buca matbaa ücretleri,kart baskı fiyatları

[INSERT_ELEMENTOR id="4381"]

İçindekiler